Изазови савременог библиотекарства

Kако су се библиотечки тимови широм Србије снашли у новонасталој ситуацији, како су одговорили на специфичан изазов и да ли су решења отворила нека нова поља у раду библиотека ‒ о томе ћемо разговарати у данашњој емисији. Експерти из области библиотекарства ће ову тему осветлити из академског, професионалног, кадровског и технолошког угла.
Саговорници су : проф. др Гордана Рудић, шеф Kатедре за библиотекарство Педагошког факултета у Сомбору Универзитета у Новом Саду; Јасмина Нинков, директорка Библиотеке града Београда; Јасмина Иванковић, директорка Библиотеке „Димитрије Туцовић", Лазаревац; Мирко Марковић, библиотекар саветник, Интернет клуб Србија.

Целу емисију можете реслушати ОВДЕ иликликом на лого РАДИО БЕОГРАДА 2
Уредник и водитељ: Љубица Kрминац